تبلیغات
به نام خدای ناهید من وبلاگ بزرگ پسران آفتاب*طراحی لوگو و بنر و هدر رایگان - **آموزرش ساخت لینك باكس
پیغام مدیر

ورود شما را به این وبلاگ خوش آمد عرض میکنم امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده شما قرار گیرد.

نظرسنجی
دختری یاپسر؟


ساعت و تاریخ

امکانات وبلاگ

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

 

لوگو کده وبلاگ
لینك به ما


لوگوی دوستان

وبلاگ فارسی
  تبلیغات رایگان

آمار و اطلاعات
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

آموزش ساخت لینک باکس
ممکن است این اولین آموزش جامع ساخت لینک باکس و اجرا آن در بلاگفا و سرویس هایی که لینک باکس را فیلتر کرده اند و همچنین اجرا در سرویس های عادی باشد، که در رابطه با تمامی موضوعات و بخش بندی های یک لینک باکس توضیح می دهد!
در اول اعلام می دارم که این آموزش توسط "امیرحسین رهبری" مدیر سایت "طراح حرفه ای قالب وبلاگ" نوشته شده است و کپی برداری با ذکر منبع از این مقاله موردی ندارد!
شروع آموزش
توضیح لینک باکس: لینک باکس یک جعبه اینترنتی است که در آن تعداد زیادی لینک وجود دارد و کاربرانی که لینک خود را در لینک باکس درج می کنند، کد لینک باکس، را از لینک باکس دریافت می کنند و در آخر ویرایش قالب وبلاگ خود قرار می دهند که با این کار لینک باکس در آخر وبلاگ به صورت کوچک در یک جعبه نمایش داده می شود.

افزایش آمار شما به وسیله لینک باکس:
برای افزایش آمار کافی است یک لینک باکس پر بازدید را انتخاب و در آخر وبلاگ خود قرار دهید و سپس لینک خود را ارسال کنید، با این کار لینک باکس در خیلی از وبلاگ ها به نمایش در می آید و بر روی لینک ها کلیک زیادی خواهد شد و باعث افزایش آمار شما می شود.

ساخت لینک باکس
در درجه اول شما باید یک قالب لینک باکس انتخاب (که در حال یک قالب لینک باکس در سایت برای سیستم های بلاگفا و میهن بلاگ قرار دارد) کنید و جایگزین قالب فعلی وبلاگ خود که می خواهید به لینک باکس تبدیل کنید قرار دهید و سپس یک مطلب با نام ثبت لینک به لینک باکس ارسال کنید، سپس به لینک باکس رجوع کند و کد در پایین آن را در وبلاگ اصلی خود قرار دهید و لینک خود را از بخش پیوند ها و یا لینک دوستان قرار دهید.

قرار دادن لینک ثابت: دوستان عزیز اگر از قالب لینک باکسی که در این سایت قرار دارد استفاده می کنید با اضافه کردن پیوند در این قالب لینک در بالاترین نقطه اضافه می شود.
ویرایش شده در - و ساعت -

ارسال شده توسط احسان در تاریخ‌ پنجشنبه 26 مهر 1386 - 01:10 ق.ظ | نظرات (- -)

چند مطلب اخیر آرشیو شده